Arkadaşlıkla Gelen Dostluk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kontörle ep alma BEN DENEDİM ARKADAŞLAR

2 posters

Kontörle ep alma BEN DENEDİM ARKADAŞLAR Empty Kontörle ep alma BEN DENEDİM ARKADAŞLAR

Mesaj  Moderatör Paz Ocak 31, 2010 8:57 pm

Merhaba arkadaşlar...

SMS ile EP alabilmek için http://www.metin2.org/ giriyoruz.ID ve şifremizi girerek siteye giriş yapıyoruz. Açılan ' İTEM SHOP ' sayfasında ( ilk açılan sayfa ) solda ne kadar EP'imizin olduğunu gösteriyor onun altında ' HESABI YENİDEN DOLDUR YAZISI ' nı görüyorsunuz ona tıklıyorsunuz.

Birçok ödeme şekli karşımıza çıkıyor.Biraz altta görünen " SMS " yazısına tıklıyoruz ve giriyoruz.Açılan pencerede bize alma koşulları sunuluyor. Alma koşulları aşağıdaki gibidir

EP YTL KONTÖR

50 EP = 10 YTL = 70 KONTÖR

100 EP = 20 YTL = 140 KONTÖR

Bu tablonun anlamıda şudur:

Eğer 50 EP almak istiyorsanız 10 YTL ( 70 Kontör ) vermelisiniz.

Eğer 100 EP almak istiyorsanız 20 YTL ( 140 Kontör ) vermelisiniz.

Ne kadar alacağımızı belirledikten sonra yanında " ŞİMDİ ALIN " yazısını görüyoruz.Ona tıklıyoruz.

BURDAN SONRAKİ OLAYA DİKKAT !! BURAYI DİKKATLİCE OKUYUN ===========

** BURDA SİZİN ID'NİZE ÖZEL OLARAK KODLAR VERİLMEKTEDİR. ÖRNEĞİN:
"game xmw2xa " yazıp 2523 ' e göndermemi istiyor benden. Bu bana özel bir koddur. Eğer siz alıp bu yazdığım kodu gönderirseniz, EP benim hesabıma gelir. Bu yüzden hiç kimseye inanmayınız.Bazıları yazıyor ' game yazın mhw175 yazın gönderin EP geliyor ' DİYOR YALAN EĞER GÖNDERİRSENİZ KONTÖR SİZDEN ÇIKAR EPLER O ADAMA GİDER.

Bu EP alma işlemini siteden yürütünüz...

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR ==========================

1. Turkcell için geçerlidir bu işlem. Turkcell dışında başka birşeyden denemeyiniz..

BEN ELİMDEN GELDİĞİ KADAR AÇIK ANLATMAYA ÇALIŞTIM SANIRIM HERKEZ BU KONUYU ANLAYACAK.

...BU KONUYU SABİTLEYİN... ARKADAŞLAR DEDİKLERİMİN AYNISINI YAPARSANIZ EPLER HMEN GELİYOR BEN DENEDİM AMA ARKADAŞLAR BURDAKİ KODU GRMEYİN SİZE WERİLEN KODU GRİNİZ ÖZELLİKLE BURAYA DİKKAT !!!

lol! lol! İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ! king
Moderatör
Moderatör

Kontörle ep alma BEN DENEDİM ARKADAŞLAR Empty Geri: Kontörle ep alma BEN DENEDİM ARKADAŞLAR

Mesaj  Admin Paz Ocak 31, 2010 10:00 pm

tşkürler kanki ep mi aldın
Admin
Admin
Admin

http://oyunhayaleti.yetkinforum.com

Kontörle ep alma BEN DENEDİM ARKADAŞLAR Empty Geri: Kontörle ep alma BEN DENEDİM ARKADAŞLAR

Mesaj  Moderatör Paz Ocak 31, 2010 11:08 pm

ewt knka ep aldım öfkemi master yaptım bide siyah uzun saçı aldım Laughing
Moderatör
Moderatör

Mesaj  Admin Ptsi Şub. 01, 2010 8:17 am

İyi kanki 51 oldm bende 100epmi 50 epmi aldın
Admin
Admin
Admin

http://oyunhayaleti.yetkinforum.com

Mesaj  Moderatör Ptsi Şub. 01, 2010 8:40 am

100 ep
Moderatör
Moderatör